bosch servis logo
bosch servis
 

TamirBakım OnarımYedek Parça

Bakım Onarım

Bakım onarım çalışmaları beyaz eşya arızalarını daha olmadan önleyen, ürünlerim ömrünü uzatan ve verimliliklerini arttıran çalışmalardır. Düzenli olarak gerçekleştirilecek bakım esnasında gerekli görüldüğü taktirde onarım da yapılır. Yani, yıpranmış bir parça uygun görülürse hasarı giderilebilir ya da yenisiyle değiştirilebilir.

bakım onarım

Bosch beyaz eşyalar uzun çalışmalar sonucunda sayısız teste tabi tutularak tüketiciye sunulurlar. Türkiye'de de tüm hemen hemen tüm dünyada olduğu gibi oldukça popüler olan marka, ürünlerinin dayanıklılığıyla ve verimlilikleriyle dikkat çeker. Bu dayanıklılığın yanında kullanıcıların yapması gereken de bir takım şeyler vardır. Örneğin, kullanma talimatlarına uymak...

Ayrıca, hemen her model için belirli bakım periyotları belirtilmiştir. Daha çok türlere göre belirlense de aynı tür beyaz eşya çeşitleri içerisinde modeline göre de farklılık gösterebilen bu zaman aralıkları aksatılmadan ve geciktirilmeden uygulanmalıdır. Düzenli bakım yaptırmanın en büyük faydası da cihazın verimliliğini korumasıdır.

© Bosch Servis

 İstanbul Bosch Servisi / Türkiye