bosch servis logo
bosch servis
 

Çamaşır MakinesiBuzdolabıBulaşık Makinesi

Beyaz Eşya

Bosch beyaz eşyalar ve diğer tüm beyaz eşya modelleri için firmamızdan özel olarak teknik destek temin edebilirsiniz. İstanbul'da tüm bölgelere servis hizmeti sağlamaktayız. Otel, restoran mutfakları, ankastre mutfaklar ve ev kullanıcıları için buzdolabı, fırın, ocak ve aspiratör bakımı yaptırabilirsiniz. Ayrıca klima montajı, bakım ve tamiri de yaptırabilirsiniz. Çamaşır makinesi ve diğer tüm beyaz eşya arızaları için de bizleri arayabilirsiniz.

Bosch beyaz eşylar

Evlerimizde beyaz eşyaların en yoğun kullanıldığı bölümler mutfaklardır. Bu da aslında bu cihazların ne kadar değerli olduğunun göstergesidir. Çünkü, bu bölümler sağlığımız üzerinde doğrudan etkili olan yeme-içme faaliyetlerimizin geçtiği kısımlardır. Yemeklerin hazırlanmasından önce saklandığı ve korunduğu cihazlar dondurucular ve buzdolaplarıdır. Fırın, ocak ve mikrodalgalar da pişirme işlemini gerçekleştirir.

Tüm bunlar gösterir ki, gıda sağlığı için bu ürünlerin düzgün çalışmaları son derece önemlidir. Bu da, düzenli hale getirilecek bakım hizmeti ile mümkündür. Bir beyaz eşyanın çalışması esnasında bir farklılık görüldüğü taktirde, arıza göremesek dahi teknik servis çağırarak baktırmak gerekir. Çünkü, çalışma esnasındaki bir eksiklik yiyecek maddelerinin sağlıklı koşullarda korunmasına engel teşkil edebilir. Halbuki, düzenli kontrol edilen cihazlarda gerçekleşme ihtimali olan sorunlar bile önceden tespit edilerek gereken önlemler alınabilir.

© Bosch Servis

 İstanbul Bosch Servisi / Türkiye