bosch servis logo
bosch servis
 


Hakkımızda

Bosch Servis Hakkımızda

Merkezi Etiler-İstanbul'da bulunan teknik servis firmamıza ulaşmak ve hakkımızda ayrıntılı bilgi edinmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Tüm görüş, öneri ve sorularınız için gsm numaralarımızdan da irtibat kurabilirsiniz.

Bosch servis hakkında özel olarak yardım almak için arayabileceğiniz firmamız İstanbul'da 15 yıldan beri hizmet vermektedir. Bünyesindeki tüm şubelerle sizlere her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan bizler, bu anlamda sahip olduğumuz deneyimli personel ve ekipman kalitesine büyük önem vermekteyiz. Çünkü, beyaz eşya arızaları ancak usta ellerde kalıcı çözüm bulabilir. Böylece müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Teknik servis için olduğu gibi beyaz eşya satın alma işleminden önce danışma maksadıyla da bize ulaşabilirsiniz. Yetkili satıcılarınızdan bilgi ve fikir almak kadar beyaz eşya seçiminde teknik servislere danışmak da faydalı olabilir. Çünkü, 15 yıldır kesintisiz olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız bu alanda son derece deneyimli ve bilgili personele sahiptir.

Sahip olduğumuz tüm deneyimi sizlerle paylaşmaya hazırız. İhtiyacınıza en uygun olan ürünleri seçebilmeniz, sahip olacağınız üründen maksimum verim alabilmek adına önemlidir. Bu önem, özellikle kapasitesi ihtiyaç duyduğunuzdan daha düşük olan bir cihazı tercih ettiğinizde ortaya çıkabilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmamanın yolu, seçim esnasına ayrılacak olan ekstra zamanla rahatlıkla ortadan kalkacaktır.

© Bosch Servis

 İstanbul Bosch Servisi / Türkiye